Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Fundacja na rzecz Onkologii „Rakowi-Stop” w RybnikuW dniu 31.01.2020 r. podpisano na terenie RCEZ akt założycielski Fundacji na rzecz Onkologii „Rakowi-Stop” w Rybniku, akt założycielski podpisało 23 założycieli.

Fundatorzy w osobach Buturla Krzysztof, Chwołka Piotr, Cierpiał Halina, Dąbkowski Marcin, Gamoń Norbert, Grycman Przemysław, Jędruch Zbysław, Konsek Jarosław, Korbel Klaudia, Kryszczyszyn Joanna, Mężyk Joanna, Michalczyk Anna, Michno Mariusz, Pierchała-Krawczyk Izabela, Polowy Dariusz, Pruszyński Tomasz, Raudner Andrzej, Słomian Grzegorz, Stawski Grzegorz, Trepka Aneta, Wawoczny Adam, Zieliński Tomasz, Żylak Andrzej,

podjęli decyzję o przyjęciu Statutu Fundacji na rzecz Onkologii „Rakowi–Stop” w Rybniku.

Przewodniczącym Rady Fundacji został Ordynator Oddziału Onkologicznego Dr G Słomian.

Cele Fundacji na rzecz Onkologii: „Rakowi-Stop” w Rybniku to głównie:
– modernizacja i doposażenie oddziału onkologicznego naszego Rybnickiego szpitala WSS3,
– zakup specjalistycznego sprzętu i aparatury medycznej dla Oddziału lub związanego z jego działalnością,
– finansowanie wydatków na modernizację infrastruktury, pomieszczeń i urządzeń Oddziału lub związanych z jego działalnością finansowanie prowadzonych przez Szpital programów celowych dla mieszkańców regionu,
– pomoc osobom fizycznym w trakcie i po leczeniu onkologicznym.

Więcej informacji na stronie FB RCEZ

Skip to content