Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

 Finał „Szlachetnej Paczki” w BudowlanceCieszymy się bardzo, że w sobotę, 8 .12.2018r. mogliśmy dostarczyć „Szlachetną Paczkę”   potrzebującej rodzinie.  Nie byłoby to możliwe bez  wielkiego serca uczniów, nauczycieli i rodziców.

Wspólnie udało nam się zebrać 2.247,92 zł . Kwota ta wystarczyła na zakup dwóch ton węgla, kuchni gazowo- elektrycznej,  szafy na ubrania. Dodatkowo otrzymaliśmy od darczyńców żywność, środki czystości, buty i ubrania oraz upominki. Razem 19 paczek o wartości ( w przybliżeniu) 5000,00  zł. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować całej społeczności szkolnej i rodzicom za tak ogromne wsparcie. Na początku akcji baliśmy się, że nie uda nam się zebrać odpowiedniej sumy pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy. Rzeczywistość przerosła  jednak nasze oczekiwania, co potwierdza, że Budowlankę tworzą cudowni ludzie. Dziękujemy  w imieniu rodziny i swoim. Jesteście wspaniali!!!

Izabela Przeliorz, Gabriela Gurgul.

Skip to content