Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Finał diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej 2019Zawody II stopnia Olimpiady Teologii Katolickiej 2019 odbyły się w gmachu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. Wzięło w nich udział 54 uczniów z 35 szkół ponadgimnazjalnych naszej archidiecezji. Finaliści diecezjalni zostali wcześniej wyłonieni spośród 350 uczestników, którzy wzięli udział w etapie szkolnym Olimpiady. Tegoroczna edycja Olimpiady odbywała się pod hasłem: „Święty Jacek – wzór ewangelizacji”. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Janus z kl. IV iA i Maksymilian Czeszkiewicz z kl. I iB.


Tekst: J. Gebauer

Skip to content