Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Filmowa Gra Miejska6 czerwca odbyła się kolejna edycja Filmowej Gry Miejskiej.
Tym razem uczestnicy gry zostali wciągnięci w świat seriali, zarówno tych z dawnych lat, jak i współczesnych.

Zawodnicy odgrywali scenki, rysowali nowych bohaterów, pisali historię kryminalną, wymyslali hasła reklamowe, naprawiali rower, wspinali się na ściankę, jeździli na hulajnodze, a wszystko w parku przy Kampusie. Naszą szkołę reprezentowała druzyna w składzie: Kasia Janus, Dawid Gadomski, Adrian Gremlik, Karolina Berger, Wiktor Kasprzyk, Paweł Gramcow i Adrian Pleśniar. Po sukcesach z lat poprzednich nasza drużyna miała duże apetyty na podium. Organizatorzy jednak od tego roku zmienili zasady FGM i postanowili nie przyznawać miejsc. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani drobnymi upominkami. Forma gry miejskiej przypadła do gustu młodzieży, czekamy zatem na kolejną edycję.

Fotorelacja na FB

Tekst: E. Rafińska

Skip to content