Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Dzień języków obcych15 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie wzięli udział w nieco innych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli języków obcych z naszej szkoły.

Uczniowie rozwiązywali zadania w grupach, odpowiadali na pytania dotyczące krajów anglojęzycznych, czytali łamańce językowe oraz odszyfrowywali pytania ukryte w kodach QR.Innym sposobem świętowania Dnia Języków Obcych był udział w rozwiązywaniu interaktywnych quizów kulturowo-językowych przy użyciu aplikacji Kahoot. Świetna zabawa połączona z nauką spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez uczniów.Swoje zdolności artystyczne mogli zaprezentować uczniowie klas 4iA, 1wA oraz 4gA malując koszulki z motywami krajów UE. Zabawy i emocji było mnóstwo!

Nauczyciele języków obcych

 

 

Skip to content