Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Debata Miasta IdeiW dniu 17 maja 2018 klasy 2iA i 2iB pod opieką A. Wdowiak i P. Muras brały udział w debacie.

Urząd miasta Rybnika we współpracy z Gazetą Wyborczą w ramach cyklu Miasta Idei zorganizował debatę dotyczącą budowy drogi Racibórz-Pszczyna. Debata rozpoczęła się o godzinie 12.30 na rybnickim kampusie w auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rudzkiej 13 c.

W debacie wzięli udział: prezydent Rybnika Piotr Kuczera, marszałek województwa Wojciech Saługa, wiceprezydent Rudy Śląskiej Krzysztof Mejer, dr Krzysztof Wrana, pracownik Katedry Badań Strategicznych i Regionalnych na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz ekspert ds. transportu dr Bartosz Mazur.

Szczegóły dot. debaty w najbliższym wydaniu Gazety wyborczej.

Tekst: A. Wdowiak

 

 
Skip to content