Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Czapka Świętego MikołajaJak co roku, od 17 lat, w grudniu odbyła się akcja charytatywna “Czapka Świętego Mikołaja”. Akcja ta wsparła w tym roku ponad 500 osób poprzez paczki, z czego 120 z nich dotarło do seniorów, 50 do podopiecznych stowarzyszenia Oligos; obdarowani zostali także podopieczni stowarzyszenia 17-stka. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się sprawić, że potrzebujące osoby będą miały radosne święta. Z niecierpliwością oczekujemy następnej edycji.

Skip to content