Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

„Chrzest” dla klasy I wA1 października 2018r. na Dębowcu w Bielsku- Białej klasa III GI zorganizowała „chrzest” dla klasy I wA. Opiekę nad młodzieżą sprawowały: p. M. Jursza, p. E. Rafińska i p. I. Przeliorz.

Przyjęcie uczniów w poczet naszej szkoły poprzedzone zostało licznymi konkurencjami ,np. jedzeniem jabłka na sznurku bez użycia rąk, obwinięciem siebie papierem toaletowym czy narysowaniem portretu wychowawczyni z zawiązanymi oczami. Było także ognisko i pieczenie kiełbasek. Po złożeniu przysięgi każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom. Ostatnim punktem programu był godzinny spacer po górach, których jednych ucieszył, a drugich zmartwił. Najważniejsze, że każdy dał radę.

tekst: I. Przeliorz

 

Skip to content