Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Budowlanka projektowo – dzielimy się doświadczeniemW dniu 16.11.2018 w ramach upowszechniania rezultatów projektów Erasmus+ p. dr Katarzyna Wróbel – dyrektor szkoły oraz Ewa Lach – koordynator projektów przedstawiły prezentację jako „Przykład dobrej praktyki” podczas konferencji szkoleniowej na temat programu Erasmus+ organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach skierowanej do dyrektorów, koordynatorów i nauczycieli szkół zawodowych.

Skip to content