Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

„Biblioteka w szkole”W październikowym numerze ogólnopolskiego miesięcznika „Biblioteka w Szkole” ukazał się artykuł p. Elżbiety Rafińskiej pt.: „100. urodziny Polski” czyli wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych”.

Tekst powstał na prośbę pana Juliusza Wasilewskiego, redaktora naczelnego wspomnianego czasopisma fachowego, by opisać najciekawszą inicjatywę związaną z obchodami Święta Niepodległości w naszej szkole. A mamy się czym pochwalić! Kto wie, być może któraś ze szkół w Polsce skorzysta z naszych sprawdzonych pomysłów i uświetni w ten sposób kolejną rocznicę odzyskania niepodległości.
Skip to content