Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Biblioteka świętuje cały miesiącPamiętacie akcję „100 cytatów na 100 lecie odzyskania niepodległości”? Przez cały miesiąc uczniowie i nauczyciele zgłaszali swoje propozycje ulubionych cytatów znanych Polaków. Spośród nich wybrano 100 najciekawszych. Efektem finalnym akcji są przepiękne zakładki okolicznościowe zaprojektowane przez Sandrę Baran z kl. 3ia. Na każdej z nich znalazła się jeden złota myśl. Zakładki czekają na wszystkich Czytelników, którzy w listopadzie wypożyczą książkę polskiego autora. Zapraszamy zatem do biblioteki!

tekst: Elżbieta Rafińska

Skip to content