Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Bezpieczna szkoła, bezpieczne wakacjeW dniu 12 czerwca w sali konferencyjnej ZSB klasy II i III technikum wzięły udział w spotkaniu pt. „Bezpieczna szkoła, bezpieczne wakacje”. Szkolenie było zorganizowane w ramach Działań Publicznych współfinansowanych przez Urząd Miasta Rybnik oraz Regionalne Towarzystwo Oświaty zdrowotnej w Rybniku. Prelegentami byli przedstawiciele Policji, Sanepidu, ZUS-u, prawnik oraz psycholog. Uczniowie uzyskali bardzo cenne informacje na temat zagrożenia handlem ludźmi, bezpiecznych wakacji oraz zawierania bezpiecznych umów o pracę, co w świetle zbliżających się wakacji jest tematem bardzo na czasie.
Organizatorem spotkania była wicedyrektor Grażyna Budziarska.
Skip to content