Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Andrzejkowa ‘Słodka wróżba’ tym razem dla małych pacjentów Oddziału Pediatrii WSS w Rybniku.W tym roku, już po raz trzeci, Andrzejki obchodziliśmy na słodko, ale co najważniejsze zbieraliśmy fundusze na wsparcie Oddziału Pediatrycznego WSS nr 3 w Rybniku i fundacji „MAli wspaniali”, a konkretnie na zakup zabawek, książek oraz gier dla małych pacjentów tego oddziału. W tym roku udało nam się zebrać rekordową kwotę 1192,20 PLN! Dziękujemy wszystkim amatorom słodkości za ich ogromne serce!
W poniedziałek 16 grudnia członkowie Zarządu SU wraz z p. Hanną Machulik i p. Elżbietą Rafińską odwiedzili małych pacjentów Oddziału Pediatrii WSS nr 3 w Rybniku. Przywitała nas serdecznie pani ordynator Katarzyna Musioł. Mikołaj w towarzystwie swej świty wręczał małym pacjentom sympatyczne upominki. Jakże miło było zobaczyć roześmiane buzie i usłyszeć entuzjastyczne okrzyki, zwłaszcza u młodszych pacjentów oddziału. Reszta zabawek, maskotek i kolorowanek trafiła do magicznych skrzyń w pokojach zabiegowych. Dodatkowo wyposażyliśmy szpitalną świetlicę w gry planszowe, bloki i kredki, zostawiliśmy też spory zapas pieluch. Tego typu akcje pokazują, że warto pomagać!
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w akcję, czy to piekąc ciasta czy obsługując stanowiska 'dystrybucyjne' – serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem pani Hani Machulik za pozytywną energię i ogromne zaangażowanie w tegoroczną akcję!
Za rok nowa akcja i nowy cel!
ps. Więcej zdjęć na szkolnym FB – zapraszamy do galerii:
Tekst: Elżbieta Rafińska
Skip to content