Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Akcja „Tani Podręcznik”Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Tani Podręcznik”. Przypominamy, że uczniowie sprzedający książki przynoszą je do biblioteki opisane ołówkiem (nazwisko i cena). Akcja jest rozłożona w czasie, podręczniki do sprzedaży spływają do nas na bieżąco, dlatego też osoby zainteresowane kupnem zapraszamy do częstszego zaglądania do biblioteki. Ze względów bezpieczeństwa podręczniki przechodzą dwudniową kwarantannę zanim trafią na półkę sprzedażową. Zarówno kupujący jak i sprzedający powinni zwrócić uwagę czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadpodstawowej czy ponadgimnazjalnej.

Skip to content