Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

4 edycja Dnia Przebieranego w ZSB!5 lutego 2019 roku już po raz czwarty zorganizowany został w naszej szkole „Dzień Przebieranego”. W związku z tym, iż nie ustalono jednego tematu przewodniego, uczestnicy zabawy puścili wodze fantazji, dzieki czemu mogliśmy podziwiać Drużynę Pierścienia, bohaterów z kreskówek, przedstawicieli świata zwierząt, różnych profesji, czarownice a nawet ketchup ;-). Oczywiście jak co roku dopisali również nauczyciele – była lekarka, Myszka Mimi, Scooby Doo, dama z lat 20-tych czy para niesfornych uczniów z dawnej podstawówki.
Po raz pierwszy dla wszystkich przebranych zorganizowano gry i zabawy integracyjne. Humory wszystkim dopisywały. Wspólnie spędzona godzina stanowiła miły akcent na zakończenie dnia.
Dziękuję p. Dariuszowi Garczarkowi za poprowadzenie zabaw.
Do końca tego tygodnia w bibliotece można oddawać głosy na najfajniejszy strój w 3 kategoriach (uczniowie indywidualnie, uczniowie grupowo oraz nauczyciele). W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w tym przedsięwzięciu i zapraszamy za rok. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej osób kreatywnych, z dystansem do siebie.

Więcej zdjęć z „Dnia Przebieranego” na szkolnym Facebooku.

Tekst: Elżbieta Rafińska

Skip to content