Strona wykorzystuje pliki cookies
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w w naszej "Polityce Cookies".

  

wirtual wycieczka

hiphop

lipdub1

StartInformatorZastępstwa

Zastępstwa

 Archiwum zastępstw

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel na
zastępstwie
Realizowany przedmiot Uwagi
23.03.2015 poniedziałek
7,8 2iA B Zaparty,M Walendzewicz zwolnieni - do odpracowania
24.03.2015 wtorek wycieczka do Wiednia
4 1DS M.Florczyk/G.Gurgul D.Garczarek wf
5 3iA M.Florczyk/G.Gurgul D.Garczarek/J Szulik wf
6 4bB M.Florczyk/G.Gurgul J.Szulik/D.Garczarek wf
3 3gA J.Mikułka A.Janos/M.Woźniak j.ang łączyć grupy 
7 3bA G Gurgul J Szulik w-f całość
4 4iA J.Mikułka G.Budziarska l.wych - matura
5 1DS J.Mikułka J.Gebauer wych za piątek lek.1
7 2w J.Mikułka L.Gonsior mat
8 4BD J.Mikułka L.Gonsior mat
9 4gA J.Mikułka zwolnieni
1,2 3iA A.Wdowiak na9.40
4,5,6,7 1iA A.Wdowiak K.Barteczko inf całość
6 1DS M Czerkawski M Piskorz tech całość
7,9 2bA M Czerkawski M Piskorz bud całość
8 2bA M Czerkawski A Grębocka tech całość
3 2iA M.Woźniak I.Szulc-Winkler inf całość
4,5 3gA M.Woźniak A.Janos j.ang całość
5,6 2iA K.Wróbel I.Szulc-Winkler inf całość
1 2gA A.Gruszka na 8:45
2 4bB A.Gruszka M.Pustelnik j.pol
3 1bA A.Gruszka A.Grębocka p.zawod
4 3iA A.Gruszka L. Skała fiz
5 4iA A.Gruszka Z.Nowak j.pol łaczyć z 2bA
25.03.2015 środa wycieczka do Wiednia
1 1w J Nocoń na 8.50
2 1iA J Nocoń L Skała fizyka
4 1DS J Nocoń L Skała fizyka łączyć
5 1bA J Nocoń A Goczał p.zaw
6 1bB J Nocoń G Budziarska/W Janos j. ros/j.niem
7 1gA J Nocoń G Budziarska/W Janos j. ros/j.niem
3 2gA G Gurgu pedagog
4 3iA M.Florczyk/G Gurgul D.Garczarek wf
5 1DS M.Florczyk/G Gurgul J.Szulik wf
6 2iA M.Florczyk/G Gurgul D.Garczarek wf
8 2gA G Gurgu J Szulik wf całość
1,2 4gA,4BD,4bB M Florczyk fakultety odwołane
1,2,3 4iA M.Florczyk, J.Mikułka  na 10.45
4 4BD J.Mikułka S.Kotyrba przeds za lek 9
5 4BD J.Mikułka E.Lach p.zawod za lek. 8 (całość ) gr. EL
6 3gA J.Mikułka L.Gonsior mat
7 4iA J.Mikułka M.Woźniak, K.Wróbel j.ang łączyć grupy z kl.2
8 3gA J.Mikułka I Przeliorz  j.pol
1,2,3,4 2iA A.Wdowiak/B.Zaparty na 11.45
5,6 1iA A.Wdowiak I.Szulc-Winkler inf całość
7,8 3iA A.Wdowiak M.Walendzewicz inf całość
5 2bA M Czerkawski L Skała  fizyka
6 1DS M Czerkawski E Lach prac rob zienm gr MC
7 2bA M Czerkawski A Grębocka tech całość
8 2bB M Czerkawski M Piskorz tech całość
9 2bB M Czerkawski G Foreiter bud
10 2bB M Czerkawski zwolnieni
5 4iA B Zaparty K Wróbel j. ang całość
2,3 3iA M Walendzewicz A Janos j. ang całość
5 3iA M Walendzewicz K Herok j. ang całość
1 1bB A.Gruszka na 8:45
2 1DS A.Gruszka  J.Gebauer  wych  za piątek lek.1
3 4BD A.Gruszka S.Kotyrba przeds za lek 9
4 1gA A.Gruszka Z.Nowak j.pol
5 1w A.Gruszka G.Budziarska/A.Janos j.ros/j.ang
3,4 4gA 9.50 wyjście na targi pracy z A Podleśnym
3,4 4bB 9.50 wyjście na targi pracy z G Foreiter
26.03.2015 czwartek wycieczka do Wiednia
1,2 fakul G Gurgul J Szulik w-f
3 1iA G Gurgul J Szulik w-f całość
5 2gA G Gurgu J Szulik w-f całość
4 2gA J.Mikułka I.Szulc-Winkler mat
5 4iA J.Mikułka M.Jursza mat
6 3iA J.Mikułka G.Budziarska/W.Janos j.ros/j.niem
7 3iA J.Mikułka L.Gonsior mat
8 4gA J.Mikułka L.Gonsior mat
2,3 2iA A.Wdowiak M.Walendzewicz inf całość
4,5 2iA A.Wdowiak B.Zaparty inf całość
1 1bA gr M Czerkawski M Piskorz bud ogól łączyć z 1bB
2 1bAgr M Czerkawski M Piskorz dok bud
3,4,5 4BD M Czerkawski M Piskorz tech
4 3gA A.Gruszka W.Janos j.niem
5 4gA A.Gruszka K.Wróbel j.ang
6 1iA A.Gruszka L.Skała fiz
1,2 kl.I gr M.Woźniak A.Janos j.ang łączyć
3 4iA M.Woźniak A.Janos j.ang
5 3gA M.Woźniak A.Janos j.ang łączyć
6 2bA/bB M.Woźniak HK/AJ/KW j.ang łaczyć grupy
7 2gA/iA M.Woźniak HK/AJ/KW j.ang łączyć grupy
27.03.2015 piątek wycieczka do Wiednia
1 3iA M.Florczyk/G Gurgul J Szulik wf całość
2 2iA M.Florczyk/G Gurgul D Garczrek wf
3 4iA G Gurgul DG,JS wf łączyć
4 2gA G Gurgu D Garczrek wf
5 1iA G Gurgul J Szulik wf  całość
6 3bA G Gurgul J Szulik wf całość
 2  1bA  J.Mikułka  I.Szulc-Winkler  mat
 3  1bA  J.Mikułka  A.Grębocka  p.zawod
 4  1DS  J.MIkułka  M.Pustelnik  j.pol
 5  4iA  J.Mikułka  M.Woźniak  j.ang  za lek. 8
6 4BD J.Mikułka I.Przeliorz j.pol za lek. 8
3,4 1iA A.Wdowiak B.Zaparty inf
5,6,7,8 2iA A.Wdowiak B.Zaparty inf całość
5 1DS M Czerkawski M Piskorz prac rob zien całość
6 1bA M Czerkawski M Piskorz bud łączyć z 1bB
7 1bA M Czerkawski M Jursza tech łączyć z 1bB
8 2bA M Czerkawski A Grębocka tech całość
1 1bA gr A.Gruszka na 8:45
2 3gA A.Gruszka A.Janos/M.Woźniak j.ang
3 3gA A.Gruszka M.Sperka hist
5 4BD A.Gruszka G.Foreiter p.zawod
6 2gA A.Gruszka Z.Nowak j.pol
7 4iA A.Gruszka zwol
1 4BD   L Skała/K Wróbel na 9.50
2 1iA  L Skała G.Budziarska/W.Janos j. ros/j. niem
4 3bA  L Skała M Jursza POR łączyć
8 1bB  L Skała zwolnieni
1 klgA,iA K Wróbel/M Woźniak A Janos/K Herok j. ang
3 2bA,bB K Wróbel/M Woźniak A Janos/K Herok j. ang
4 2iA K Wróbel/M Woźniak K Herok j. ang całość
5 3bA K Wróbel A Janos całość całość
6 4bB K Wróbel A Goczał p.zaw całość
7 4BD K Wróbel zwolnieni
30.03.2015 poniedziałek
 2  3bA  G Gurgul  M Florczyk  wf
 3  1DS  G Gurgul  C Kaczmarczyk  wf
4 2iA G Gurgul D Garczarek wf
5 1iA G Gurgul M Florczyk wf
5 4bB M Woźniak A Janos j. ang zaw całość
6 1iA,1gA M Woźniak A Janos j. ang
7 4iA M Woźniak K Wróbel j. ang
Od 30.03.2015 do 30.04.2014 klasa 2gA naterenowych ćwiczeniach geodezyjnych
31.03.2015 wtorek
 4,5,6,7  1iA  K Barteczko  A Wdowiak  utk   cała klasa!
 8,9,10  4iA  K Barteczko  B Zaparty   systemy   cała klasa!
4 1DS G Gurgul D Garczarek wf
5 3iA G Gurgul D Garczarek wf
6 4bB G Gurgul J Szulik wf
7 3bA G Gurgul M Florczyk wf
2 2iA I Szulc-Winkler/M Woźniak M Pustelnik j. pol całość
3 2iA I Szulc-Winkler/M Woźniak A Wdowiak inf całość
4,6 2iA I Szulc-Winkler K Wróbel j. ang całość
7 2bB I Szulc-Winkler G Budziarska/W Janos j.ros/j.niem
8 3iA I Szulc-Winkler M Walendzewicz inf całość
 4,5  3gA M Woźniak   A Janos  j. ang  całość
1.04.2015 środa
4 3iA G Gurgul D Garczarek wf
5 1DS G Gurgul J Szulik wf
6 2iA G Gurgul D Garczarek wf
6 4iA M Woźniak A Janos j. ang
7 2iA M Woźniak A Janos j. ang
8 4iA M Woźniak K Wróbel j. ang zaw
8.04.2015 środa
1,2 3gA A Podleśny na 9.40
3,4,5 4gA A Podleśny M Pustelnik j. pol
6 4gA A Podleśny W Janos j. niem
9.04.2015 czwartek
 3  1bB  M Jursza  J Mikułka  matematyka
4  1bB  M Jursza A Grębocka tech cała klasa!
5 3w  M Jursza G Budziarska j. ros
6,7 3bA  M Jursza A Goczał proj
8,9 3bA  M Jursza G Foreiter koszt
10.04.2015 piątek
 3  3bA   M Jursza  G Foreiter  koszt
 4  2bA   M Jursza  M Piskorz  konstr
5 1bB  M Jursza I Szulc - Winkler matem
6 3w  M Jursza I Szulc - Winkler matem
7 1bB  M Jursza L Gonsior inf gr MJ
8,9 4bB  M Jursza gr. MJ zwolniona
0,1 3gA na 8.50
4 4gA  A Podleśny B Florys hist
14.04.2015 wtorek
 3  1w  G Budziarska  K Wróbel  j. ros
 8  kl 1  G Budziarska  K Wróbel
 9  4bB  G Budziarska  zwolnieni
 1  2w  D Garczarek  na 8.50
2,3`  2w  J Szulik/D Garczarek  M Florczyk  wf
 4  1w  J Szulk  M Jursza  matem
7 3bA J Szulik M Florczyk wf
8,9 1w J Szulik C Kaczmarczyk wf całość
15.04.2015 środa
 8  kl.1  G Budziarska  zwolnieni
 9  3iA  G Budziarska  zwolnieni
1,2  kl. 4  D Garczarek  fakultet odwołany
 3  2bB  D Garczarek/J Szulik M Florczyk   wf
 4  1w  J Szulik  C Kaczmarczyk  wf
 5  1bB  D Garczarek  C Kaczmarczyk  wf
6  2bA  J Szulik M Florczyk/G Gurgul   wf  łączyć gr
16.04.2015 czwartek
 4  1bB  A Grębocka  M Jursza  tech  całość
 5  2bA  A Grębocka  G Foreiter  konstr   całość
 6  4bB A Grębocka   G Foreiter tech
 7  2bB  A Grębocka  E Lach  konstr   całość
 3  kl. 3  G Budziarska  A Janos  j. ang gr. GB 
1,2  3w   G Budziarska  K Wróbel  j. ros cała klasa za piątek 
 6  3w  G Budziarska Z Nowak  j. pol
 7  kl. 1  G Budziarska  zwolnieni  gr. GB
 8  kl. 2  G Budziarska  zwolnieni gr. GB
3 1iA J Szulik G Gurgul wf całość
4 2bB J Szulik/D Garczarek G Gurgul/M Florczyk wf
5 1bB D Garczarek G Gurgul wf
6 1gA D Garczarek G Gurgul wf
7 3w D Garczarek G Gurgul wf
17.04.2015 piątek
 1  1bB  A Grębocka  gr. GA na 8.50
 2  2bB  A Grębocka  E Lach  tech  całość
 4,5  4bB  A Grębocka  E Lach  specjalizacja  całość
 7  4bB  A Grębocka  L Gonsior  matem
 8  2bA  A Grębocka  M Czerkawski  tech  całość
1 kl. 2 G Budziarska gr GB na 8.45
2,3 3w G Budziarska na 10.45
7 3w G Budziarska B Florys wos
 2  2bA  J Szulik  G Gurgul/M Florczyk  wf
3 4BD/4gA D Garczarek M Florczyk wf gr chłopców
4 3w D Garczarek G Gurgul wf
5 1bA D Garczarek M Florczyk wf
5 1iA J Szulik G Gurgul wf
6 3bA J Szulik M Florczyk wf
6 3gA D Garczarek C Kaczmarczyk wf całość
 7  1gA D Garczarek   G Gurgul  wf
8 3w D Garczarek CG Gurgul wf
 


Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik

Telefon:
42 222 79 (tel/fax)
42 227 96
42 261 00

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

TECHNIKUM AKADEMICKIE

Posiadamy status
TECHNIKUM AKADEMICKIEGO
następujących ośrodków:

Politechnika Śląska


Politechnika

Śląska

logo ckiCentrum
Kształcenia
Inżynierów 

logo-Uniwersytet
Śląski
w Katowicach 

Nasze certyfikaty:

certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty

Polecamy:

stat4u