Strona wykorzystuje pliki cookies
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w w naszej "Polityce Cookies".

  

wirtual wycieczka

hiphop

lipdub1

StartInformatorZastępstwa

Zastępstwa

 Archiwum zastępstw

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel na
zastępstwie
Realizowany przedmiot Uwagi
27.10.2014 poniedziałek
0,1 3gA W.Śliwonik na 8:55
2,3 4gA W.Śliwonik na 10:45
4,5 3gA W.Śliwonik  M.Maciończyk  geod.
6 3gA W.Śliwonik zwolniona
6 4gA W.Śliwonik  M.Maciończyk  geod
7 4gA W.Śliwonik  K.Wróbel  j.ang
8,9,10 2gA W.Śliwonik zwolniona
 3 2w gr   D.Garczarek, j.sz  C.Kaczmarczyk  wf  całość
 5  1bA gr  D.Garczarek  M.Florczyk  wf
 6  1bB gr  D.Garczarek  M.Florczyk  wf
 7  2bB gr  D.Garczarek C.Kaczmarczyk  wf
 8  1gA gr  D.Garczarek  M.Florczyk  wf
4 2bA gr J.Szulik C.Kaczmarczyk wf całość
5 1iA gr J.Szulik G.Gurgul wf całość
6 3bA gr J.Szulik C.Kaczmarczyk wf łączyć z 1bB gr
7 2bB gr J.Szulik M.Florczyk wf
 9,10  IV kl  J.Szulik- fakultet  zwolnieni
7,8 2iA A Wdowiak B Zaparty systemy op całość
28.10.2014 wtorek
3 1w J.Szulik na 10.45
4,5 2w J.Szulik/D.Garczarek G Gurgul/M Florczyk wf
9,10 1w J.Szulik C Kaczmarczyk wf
3 2w D.Garczarek na 10.45
      29.10.2014 środa
3 4iA J Mikułka Z Nowak j. pol za 9 lek
5 4BD J Mikułka M Czerkawski bud
6 3gA J Mikułka A Gruszka geografia
7 4iA J Mikułka M Sperka wos
8 4gA J Mikułka M Pustelnik j. pol za 9 lek
1,2 kl 4 fakultet D.Garczarek  na 9.50
 3 2bB  J.Szulik G Gurgul wf
4 1w J.Szulik/C Kaczmarczyk A.Janos/B Budziarsaka J ang/j ros
6 2bA J.Szulik/ C Kaczmarczyk L Skała fizyka
7 3bA J.Szulik M Florczyk wf
8 2gA J.Szulik M Florczyk wf
3 2bB D.Garczarek M Florczyk wf
5 3gA D.Garczarek/C Kaczmarczyk M Florczyk(za 1DS) wf całość
5 1DS M Florczyk G Gurgul wf całość
6 2iA C Kaczmarczyk G Gurgul i M Florczyk wf
6 1DS gr S T Niewelt M Czerkawski p. zaw całość
7 1DS gr S T Niewelt M Piskorz sieci komunalne
30.10.2014 czwartek
3 1bA D.Garczarek M Florczyk
4 2bB D.Garczarek/J Szulik G Gurgul/C Kaczmarczyk
5 1bB D.Garczarek M Florczyk
6 1gA D.Garczarek G Gurgul
7 3gA D.Garczarek G Gurgul
8 3w D.Garczarek C Kaczmarczyk całość
3 1iA J.Szulik G Gurgul dwie grupy
5 2gA J.Szulik G Gurgul całość
1,2  1bA/bB/DS K Herok  A.Janos + M.Woźniak  j.ang
 4  4gA  K.Herok  W.Janos  j.niem
 5  4bB K.Herok   K.Wróbel  j.ang
 6  2bA/bB  K.Herok  M.Woźniak +A.Janos  j.ang
 7  2gA/iA  K.Herok  M.Woźniak + A.Janos  j.ang
 8 4bB gr1   K.Herok  K.Wróbel  j.ang
31.10.2014 piątek
2 2bA J.Szulik C Kaczmarczyk wf całość
2 2iA C Kaczmarczyk M Florczyk/G Gurgul wf
3 4BD D.Garczarek C Kaczmarczyk wf całość
3 4iA C Kaczmarczyk G Gurgul wf całość
3 4gA J.Szulik/C Kaczmarczyk M Florczyk wf całość
4 1bB D.Garczarek M Florczyk wf
4 2gA J Szulik G Gurgul wf
5 1bA D.Garczarek M Florczyk wf
5 1iA J Szulik G Gurgul wf dwie grupy
6 3bA J Szulik G Gurgul wf całość
6 1gA D Garczarek M Florczyk wf
7 3gA D.Garczarek G Gurgul wf
8,9 3w D.Garczarek C Kaczmarczyk wf całość
 1  1gA/iA  K.Herok  K.Wróbel + A.Janos  j.ang
 3  2bA/bB  K.Herok  K.Wróbel + A.Janos  j.ang
 4,5  4gA  K.Herok  A.Janos  j.ang
6 1bA/bB/DS K.Herok A.Janos + M.Woźniak j.ang
7 1bA/bB/DS K.Herok K.Wróbel j.ang
3.11.2014 poniedziałek
3 2w gr D.Garczarek C.Kaczmarczyk wf
5 1bA gr D.Garczarek M.Florczyk wf
6 1bB gr D.Garczarek M.Florczyk wf
7 2bB gr D.Garczarek C.Kaczmarczyk wf
8 1bA gr D.Garczarek J.Szulik wf
0  3gA W.Śliwonik na 8.00
1 3gA W.Śliwonik J Mikułka matematyka
2,3  4gA W.Śliwonik J Mikułka  matematyka
4,5 3gA W.Śliwonik M.Maciończyk geod
6 4gA W.Śliwonik M.Maciończyk geod
7 4gA W.Śliwonik K Wróbel
8,9,10 2gA W.Śliwonik zwolniona
4.11.2014 wtorek
3 2w D.Garczarek na 10:45
4,5 2w D.Garczarek/J.Szulik G.Gurgul/Florczyk wf
 3  1w  J.Szulik  na 10.45
9,10 1w J.Szulik G Gurgul wf
5.11.2014 środa
1,2 kl. 4 fakultet D.Garczarek na 9:50
3 2bB gr D.Garczarek M.Florczyk wf
5 3gA gr D.Garczarek J.Szulik wf
6 1DS  T Niewelt / M.Czerkawski A.Janos j.ang całość
7 1DS  T Niewelt E.Lach  p.zawod  całość
1 2bB M.Czerkawski G Foreiter bud całość
2 2bA M.Czerkawski A Grębocka tech całość
3 2bA M.Czerkawski L Gonsior matem
4 2bB M.Czerkawski M Jursza org rob całość
7 2bA M.Czerkawski A Grębocka tech całość
8 2bB M Czerkawski/M Piskorz A Grębocka tech całość
6.11.2014 czwartek
3 1bA gr D.Garczarek M.Florczyk wf
4 2bB gr D.Garczarek C.Kaczmarczyk wf
5 1bB gr D.Garczarek M.Florczyk wf
6 1gA gr D.Garczarek G.Gurgul wf
7 3gA gr D.Garczarek G.Gurgul wf
8 3w  D.Garczarek C.Kaczmarczyk wf całość
7.11.2014 piątek
D.Garczarek
B Zaparty
12.11.2014 środa
6 1DS gr S T Niewelt M Czerkawski p. zaw całość
7 1DS gr S T Niewelt M Piskorz sieci komunalne
 D.Garczarek
 D.Garczarek
 


Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik

Telefon:
42 222 79 (tel/fax)
42 227 96
42 261 00

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

TECHNIKUM AKADEMICKIE

Posiadamy status
TECHNIKUM AKADEMICKIEGO
następujących ośrodków:

Politechnika Śląska


Politechnika

Śląska

logo ckiCentrum
Kształcenia
Inżynierów 

logo-Uniwersytet
Śląski
w Katowicach 

Nasze certyfikaty:

certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty

Polecamy:

stat4u